آدرن
کاغذ دیواری پوششی است که امروزه به دلیل تنوع طرح ها و ایجاد جلوه ای زیبا خاصی که ایجاد می کند، از محبوبیت منحصر بفردی برخوردار است. با رعایت هارمونی در انتخاب بافت، طرح و رنگ کاغذدیواری های ...

مزایای کاغذ دیواری
به راحتی با مواد شوینده و آب گرم قابل شستشو می باشد- دارای دوام و طول عمری بسیار طولانی هستند- کاغذدیواری ها نه تنها پوشاننده ی معایب دیوار هستند بلکه ضد گرد و غبار و همچنین عایق حرارت و ...

قیمت کاغذ دیواری
قیمت کاغذ دیواری بر اساس موارد زیادی تغییر پذیر است. تفاوت جنس، ضخامت و رنگ، عمق برجسته سازی جنس زیرلایه این تولیدات، و همچنین قابل شستشو بودن آن، همگی عواملی هستند که در قیمت کاغذ دیواری موثر هستند....

[MYDNNCREATEDATEPERSIANDAYNAME] 03 [MYDNNCREATEDATEPERSIANMONTHNAME] [MYDNNCREATEDATEPERSIANYEAR]
[MYDNNCREATEDATEPERSIANDAYNAME] 03 [MYDNNCREATEDATEPERSIANMONTHNAME] [MYDNNCREATEDATEPERSIANYEAR]
[MYDNNCREATEDATEPERSIANDAYNAME] 03 [MYDNNCREATEDATEPERSIANMONTHNAME] [MYDNNCREATEDATEPERSIANYEAR]

گالری تصاویر

کاغذ دیواری قابل شستشو

نظور از قابل شستشو بودن کاغذ دیواری چیست؟ کاغذ دیواری قابل شستشو به کاغذ دیواری گفته می شود که روی سطح کاغذ با یک لایه پلاستیکی بسیار نازک شفاف پوشانده شده باشد. این لایه نازک پلاستیکی هم مقاومت بیشتری به کاغذ می دهد و هم می توان به راحتی با هر ماده شوینده حتی اسد و سفید کننده کاغذ دیواری را تمیز کرد. کاغذ دیواری های قابل شستشو گزینه مناسبی برای فضاهایی مانند اتاق کودک و یا آشپزخانه هستند این لایه نازک پلاستیکی هم مقاومت بیشتری به کاغذ می دهد و هم می توان به راحتی با هر ماده شوینده حتی اسد و سفید کننده کاغذ دیواری را تمیز کرد. کاغذ دیواری های قابل شستشو گزینه مناسبی برای فضاهایی مانند اتاق کودک و یا آشپزخانه هستند. تمامی کاغذ دیواری های ارائه شده در این سایت قابل شستشو هستند. کافیست روی محصولات در منوی بالا کلیک کنید و طرح ها را مشاهده نمایید. امروزه کاغذ دیواری ها در طرحها، رنگها،سایزها و جنسهای مختلفی تولید می شوند . این موضوع شما را با طیف عظیمی در هنگام انتخاب مواجه می سازد. برای خرید کاغذ دیواری باید چند فاکتور را در ذهن داشته باشید. کاغذ دیواری قابل شستشو به کاغذ دیواری گفته می شود که روی سطح کاغذ با یک لایه پلاستیکی بسیار نازک شفاف پوشانده شده باشد. این لایه نازک پلاستیکی هم مقاومت بیشتری به کاغذ می دهد

انتخاب صحیح کاغذ دیواری

انتخاب يك كاغذ ديواری صحيح و خوب كاري سخت و هراسناك است؛ به خصوص اگر قبلا اين كار را انجام نداده باشيد. دليل سختي انتخاب کاغذ دیواری این است كه تنوع بيشماري از كاغذ ديواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنين جنس پشت كاغذ ديواري در بازار موجود است كه بايد از بين اين تنوع بيشمار، مناسب‌ترين گزينه را براي دكوراسيون خانه خود انتخاب و استفاده كنيد. با اين حال اين اطمينان را به شما مي‌دهيم كه راه‌هايي براي تسهيل اين فرايند وجود دارد. يكي از مهم‌ترين راه‌ها براي‌ آسان‌تر شدن انتخاب کاغذ دیواری، اين است كه شما قبل از رفتن به فروشگاه‌ها براي انتخاب و خريد، ايده و طرحي واضح و شفاف از آنچه مي‌خواهيد داشته باشيد. در ادامه مطلب نيز راه‌هايي را به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه با در نظر داشتن آنها بتوانيد انتخابي از سر آگاهي داشته باشيد. در اين مطلب در مورد اينكه چرا، كجا و چگونه بايد از كاغذ ديواری استفاده كنيد، اطلاعاتي در اختيار شما قرار خواهيم داد. نصب کاغذ دیواری كاغذ دیواری را می‌توان به نحوه‌های مختلف روی دیوارهای یك فضا نصب كرد. برای مثال می‌توان تمام دیوارها را با یك مدل كاغذ دیواری پوشش داد یا برای برجسته كردن نقطه كانونی، تنها یك دیوار اتاق را كاغذ دیواری كرد؛ هم‌چنین می‌توان برای هر دیوار، از كاغذ دیواری با طرح‌های متفاوت استفاده كرد. هم‌چنین می‌توانید تنها نیمه پایینی دیوار را كاغذ كنید و نیمه فوقانی را با رنگی هماهنگ و مناسب رنگ‌آمیزی كنید؛

Live Tabs

منظور از قابل شستشو بودن کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری قابل شستشو به کاغذ دیواری گفته می شود که روی سطح کاغذ با یک لایه پلاستیکی بسیار نازک شفاف پوشانده شده باشد.

این لایه نازک پلاستیکی هم مقاومت بیشتری به کاغذ می دهد و هم می توان به راحتی با هر ماده شوینده حتی اسد و سفید کننده کاغذ دیواری را تمیز کرد.

کاغذ دیواری های قابل شستشو گزینه مناسبی برای  فضاهایی مانند اتاق کودک و یا آشپزخانه هستند

این لایه نازک پلاستیکی هم مقاومت بیشتری به کاغذ می دهد و هم می توان به راحتی با هر ماده شوینده حتی اسد و سفید کننده کاغذ دیواری را تمیز کرد.

کاغذ دیواری های قابل شستشو گزینه مناسبی برای  فضاهایی مانند اتاق کودک و یا آشپزخانه هستند.

 

تمامی کاغذ دیواری های ارائه شده در این سایت قابل شستشو هستند. کافیست روی محصولات در منوی بالا کلیک کنید و طرح ها را مشاهده نمایید.

 

 

.

انتخاب يك كاغذ ديواری صحيح و خوب كاري سخت و هراسناك است؛ به خصوص اگر قبلا اين كار را انجام نداده باشيد. دليل سختي انتخاب کاغذ دیواری این است كه تنوع بيشماري از كاغذ ديواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنين جنس پشت كاغذ ديواري در بازار موجود است كه بايد از بين اين تنوع بيشمار، مناسب‌ترين گزينه را براي دكوراسيون خانه خود انتخاب و استفاده كنيد.

 

با اين حال اين اطمينان را به شما مي‌دهيم كه راه‌هايي براي تسهيل اين فرايند وجود دارد.  يكي از مهم‌ترين راه‌ها براي‌ آسان‌تر شدن انتخاب کاغذ دیواری، اين است كه شما قبل از رفتن به فروشگاه‌ها براي انتخاب و خريد، ايده و طرحي واضح و شفاف از آنچه مي‌خواهيد داشته باشيد. در ادامه مطلب نيز راه‌هايي را به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه با در نظر داشتن آنها  بتوانيد انتخابي از سر آگاهي داشته باشيد. در اين مطلب در مورد اينكه چرا، كجا و چگونه بايد از كاغذ ديواری استفاده كنيد، اطلاعاتي در اختيار شما قرار خواهيم داد.

 

چرا كاغذ ديواری؟

ممكن است اين سوال وجود داشته باشد كه اگر انتخاب و نصب كاغذ ديواری سخت و پر از دردسر است، چرا بايد از آن استفاده كرد؟ چرا به جاي آن از رنگ‌آميزي براي ديوارها استفاده نكنيم؟ در جواب بايد بگوييم يكي از مهم‌ترين دلايل استفاده از کاغذ دیواری اين است كه طرح‌ها و رنگ‌هايي كه به وسيله كاغذ ديواری مي‌توان روي ديوار به وجود آورد، در حقيقت با  نقاشي ديوارها غيرممكن است.

 

رنگ‌آميزي ديوارها كاري بسيار عالي و ايده‌آل است، اما به شرطي كه تمايل به تك‌رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده براي ديوار‌هاي مجاور استفاده كنيد. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشي خاص را با جلوه‌اي جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره‌اي ديدني را روي ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده از كاغذ ديواری است؛ زيرا در صورتي كه شما در زمينه هنر طراحي و نقاشي توانايي خوبي نداشته باشيد، ايجاد طرح و نقش زيبا روي ديوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراين اينجاست كه كاغذ ديواری بهترين گزينه براي دكوراسيون است.

 

كاغذ ديواری را مي‌توان به نحوه‌هاي مختلف روي ديوارهاي يك فضا نصب كرد. براي مثال مي‌توان تمام ديوارها را با يك مدل كاغذ ديواری پوشش داد یا براي برجسته كردن نقطه كانوني، تنها يك ديوار اتاق را كاغذ ديواری كرد؛ هم‌چنين مي‌توان براي هر ديوار، از كاغذ ديواری با طرح‌هاي متفاوت استفاده كرد.

طرح های جدید کاغذ دیواری

تماس

میدان رسالت , میدان الغدیر - خیابان هنگام ,
به سمت شمال - خیابان وارباز - پلاک 22
تلفن:21-77181121
فکس: +1 123 456 7890
وب سایت:www.pzof.ir

کاغذ دیواری

نحوه انتخاب طرح کاغذ دیواری

چگونه طرح کاغذ دیواری مناسب خود را انتخاب کنیم؟ ۱) مهم ترین اصل انتخاب تناسب رنگ و طرح انتخابی شما با وسایل منزل یا محل کار شماست. شما در هنگام انتخاب باید بدانید بدنبال چه تم رنگی هستید و فقط در همان رنگ بدنبال طرح مورد نظر بگردید. ۲) دومین اصل مهم بعد از انتخاب رنگ نوع طرح کاغذ دیواری است. طرح شما باید با چیدمان وسایل محیط سازگار باشد. فضای شما چه سبکی دارد اگر فانتزی و یا مدرن است از طرح و نقش های ساده استفاده نمایید. اگر فضای شما رسمی و یا پذیرایی است و دکور خود را با آباژور، مجسمه، مبلمان استیل و فرش های ابریشمی با گل های برجسته پر کرده اید شما نیازمند طرح هایی درشت سنگین با نقش هایی برجسته هستید. ۳) اگر دیوارهایی بلند دارید از طرح هایی با خطوط افقی استفاده کنید که ارتفاع کمتر نشان داده شود. ۴) در دکورهای پشت میز تلویزیون سعی کنید از رنگ های تیره استفاده کنید که هنگام تماشای تلویزیون تمرکز صفحه نمایش تلویزیون شما جلوه بهتری داشته باشد. ۵) در محیط های شلوغ از طرح های ساده و در محیط های ساده از طرح های شلوغ استفاده کنید این تضاد باعث ایجاد هماهنگی و توازن در محیط می شود. ۶) اگر دائما دکور خود را تغییر می دهید یا اصطلاحا تنوع طلب هستید از طرح های ساده استفاده نمایید تا درصورت تغییر دکوراسیون داخلی خود دچار دلزدگی نشوید.

نصب کاغذ دیواری


نصب کاغذ دیواری كاغذ دیواری را می‌توان به نحوه‌های مختلف روی دیوارهای یك فضا نصب كرد. برای مثال می‌توان تمام دیوارها را با یك مدل كاغذ دیواری پوشش داد یا برای برجسته كردن نقطه كانونی، تنها یك دیوار اتاق را كاغذ دیواری كرد؛ هم‌چنین می‌توان برای هر دیوار، از كاغذ دیواری با طرح‌های متفاوت استفاده كرد. هم‌چنین می‌توانید تنها نیمه پایینی دیوار را كاغذ كنید و نیمه فوقانی را با رنگی هماهنگ و مناسب رنگ‌آمیزی كنید؛ یا بالعكس، نیمه پایینی را با كاغذ دیواری طرح‌دار و نیمه فوقانی را با كاغذ دیواری ساده و با رنگی متناسب بپوشانید. از طرف دیگر؛ در جاهایی كه رنگ‌آمیزی دیوارها نمی‌تواند جلوه مطلوب و مورد نظر شما را به وجود آورد، می‌توان از كاغذ دیواری استفاده كرد. برای مثال، اگر دیوارهای خانه شما فرمی نازیبا و بد دارند می‌توان از كاغذدیواری برای پوشاندن عیوب دیوار بهره گرفت. همچنین دیوارهای پوشیده شده با كاغذ دیواری‌های مرغوب خیلی سریع‌تر و آسان‌تر از دیوارهای رنگ شده تمیز می‌شوند.

 


انتخاب جنس مناسب

توجه داشته باشید كه جنس كاغذ دیواری‌ها به اندازه طرح و رنگشان مهم است. 2 نوع كاغذ دیواری در بازار موجود است؛ كاغذ دیواری «پی پر» و «پی وی سی». در واقع «پی پر» همان كاغذ دیواری معمولی است كه قابل شست‌وشو نیست اما كاغذ دیواری با جنس «پی‌وی‌سی» قابلیت شست و شو دارد و مقاوم‌تر است. كاغذهای «پی پر» از یك لایه كه همان كاغذ است و دیوار خانه شما را می‌پوشاند تشكیل شده اما كاغذ‌های پی‌وی‌سی 2 لایه دارند؛ لایه رویی و زیرین. مقاوم‌سازی‌ این نوع كاغذها از 2 لایه باعث می‌شود كه وقتی شما با دستمال خیس روی این كاغذها بكشید، كاغذ پی وی سی آب را به‌خود جذب نكند. ضمن اینكه این كاغذها در مقابل كشش و گسیختگی مقاوم‌تر هستند و تمیز كردن آنها راحت‌تر است. این نوع كاغذ دیواری شاید كمی گران‌تر از نوع پی پر باشد اما مقاومت آن باعث می‌شود كه شما بتوانید ‌مدت بیشتری از آن استفاده كرده و در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی كنید. بد نیست بدانید كاغذهای پی وی سی در بازار هم چینی‌اش موجود است و هم نوع ایتالیایی آن. از آنجا كه كاغذ دیواری‌ها به‌صورت رولی عرضه می‌شوند، باید بدانید كه وزن رول كاغذ دیواری‌های ایتالیایی به نسبت دیگر مارك‌ها بیشتر است كه همین موضوع نشان‌دهنده پی‌وی‌سی (پلاستیك) بیشتر در این كاغذ دیواری است.