دوخت عالی

دوخت پرده‌ها توسط دوزندگان باتجربه و حرفه ای صورت می‌گیرد. دقت بالا و سرعت دوخت دوزندگان ما، همواره مورد تآیید مشتریان بوده است

نصب توسط کارشناسان مجرب

نصب صحیح و اصولی توسط نصاب های با‌تجربه، همواره رضایت مشتریان ما را به همراه داشته است.

نگهداری تا 5 سال

ما مفتخریم که تا 5 سال هرگونه نیاز به نگهداری از قبیل شستشو، نصب و تنظیم پرده شما را عهده دار خواهیم بود.

چگونه پرده مناسب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب مدل پرده مناسب با فضای دکوراسیون داخلی منزلتان باید به رنگ و طرح پارچه، مدل پرده، ارتفاع و حتی نحوه نصب آن توجه کنید اما در کنار تمام اینها انتخاب مدل پرده جدید و روز نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در بیشتر پرده سراها با تنوع مدل های پرده متفاوت بسیاری رو به رو می شویم اما انتخاب پرده ای که هارمونی مناسبی با دکوراسیون داخلی منزلمان ایجاد کند در میان تنوع پرده ها کمی سخت به نظر می رسد.

 

خواندن بیشتر

پرده های زیبا و ساده

ما ایرانی ها همواره برای اتاق پذیرایی خود سنگ تمام می گذاریم این را می توان از تهیه مبلمان های گران قیمت و نصب پرده های مدرن و مجلل نتیجه گرفت. اما گاهی مکان هایی را که خودمان ساعت ها در طول روز در آن سپری می نماییم و انرژی های زیادی را در آن بکار می گیریم از یاد می بریم. گاهی با نصب یک پرده ساده در اتاق خواب و یا آشپزخانه و حتی اتاق نشیمن می توانیم فضای بسیار زیباتری را در اطراف خود تجربه کنیم. پرده ها یک کانال و یک دریچه هستند به فضای بیرون، که بسیار بیشتر از پنجرها و فضایی که پشت آن قرار گرفته است مورد توجه قرار میگیرند. .

پرده ‌های مناسب برای آشپزخانه

انتخاب مدل پرده آشپزخانه شاید در ظاهر ساده و آسان به نطر برسد. اما وقتی به تنوع طراحی دکوراسیون آشپزخانه های مختلف دقت می کنیم در می یابیم که هر آشپزخانه با توجه به ساختار و نوع دیزاین دکوراسیون و نیز ابعاد پنجره ها، نیاز به مدل پرده و طرح متفاوتی دارد.

درباره ما

گالری پرده با تجربه وتخصص فراوان کالکشن بسیار زیبایی از پرده های متنوع ،از اتاق کودک گرفته تا پذیرایی و اتاق هایی با کاربری اختصاصی و خاص را برای شما عزیزان در طیف بسیار گسترده پارچه از ایرانی تا فرنگی و وارداتی همراه با نصب و اجرای حرفه ای تدارک دیده است