06/27/1398 - چهارشنبه 27 شهريور 1398
image

ساخت گلدان برای گیاهان خانگی در دکوراسیون منزل

خودتان بسازید: با استفاده از مواد و مصالح در دسترس مانند سیمان و ظروف پلاستیکی خانگی، شما می توانید یک گلدان مدرن برای کاشت گیاهان خانگی و آپارتمانی خود بسازید. در طول تعطیلات آخر هفته دست به کار شوید و در نتیجه تاثیر بزرگی بر روی دکوراسیون منزل خود بگذارید. با این کار گلدانی ارزان و مقرون به صرفه در خانه داشته باشید.

image

طراحی داخلی یکی از زیباترین فروشگاه های اپل

کمپانی اپل یکی از کمپانی های بسیار موفق دنیاست که بیش از ۲۴۰ شعبه از فروشگاه های آن در سراسر دنیا وجود دارد. این فروشگاه ها با طراحی های خاص و مینیمالیستی جدای از جذابیت ویژه که دارند از نوعی طراحی یکسان پیروی می کنند. این فروشگاه ها شاید از نظمی خاص پیروی کنند اما در عین حال هر کدام سبک خاص خود و با توجه به کشور محل فعالیت دارند.

image

بهترین ایده ها برای نورپردازی دکوراسیون داخلی منزل

نورپردازی: با انتخاب نورپردازی درست و مناسب برای دکوراسیون منزل، روزهای تاریک و دلگیر زمستان را به روزهایی روشن و فرح بخش تبدیل کنید. امروزه گزینه های بی شماری برای نورپردازی پیش روی ما است که انتخاب را سخت می کند. 

بالاتر از میدان ولی عصر(عج)، کوچه شهامتی، جنب هتل ایران، پلاک 27

تلفن:021 - 51035224

ایمیل:info@mia.tehran.ir

worldmap

شرکت پیشگامان صفر و یک فرساد

3

شرکت پیشگامان صفر و یک فرساد با هدف ایجاد خانواده نرم افزاری در عرصه وب ، ایجاد شده است. این خانواده فعالیت ها ی خود را در سه بخش اساسی در عرصه وب تقسیم کرده است و بر اساس آن به مشتریان خود مشاوره هایی را ارائه می دهد. بیشتر . . .